СУЧАСНИЙ ГОТЕЛЬ В ЦЕНТРІ БІЛОСТОКА

Готель Esperanto являє собою будинок, що належить за формою до модерністської, довоєнної архітектури міста. Об’єкт продовжує традицію столичної, представницької забудови Білостока, але в той же час є сучасною будівлею, якя привертає увагу багатьох перехожих.

Комфортабельний і затишний об’єкт, яким є тризірковий готель Esperanto, являє собою будівлю, розташовану в самому центрі міста, всього в 100 метрах від головного міського ринку. У безпосередній близькості знаходиться також палац Браницьких, іменований «Версалем Підляшшя», і найбільший міський парк «Плант».

П’ятиповерховий будинок розташований на вулиці Легіоново 10. Готель був зданий в експлуатацію в другій половині 2012 року. Стикаючись із стіною будівлі обласної санітарно – епідеміологічної станції, він створює фасад уздовж вулиць Сенкевича та Легіоново. Станція «прогинається» аркою з вулиці Легіоново на вулицю Сенкевича, а готель Esperanto виходить на алею Блюзу.

Готель Esperanto був спроектований командою архітекторів Петром Лодзинським (Piotra łodzińskiego) і Збігнєвом Баумом (Zbigniewa Baum) зі студії «Prosper», яка має на своєму рахунку кілька інших, важливих для архітектури Білостока проектів, таких як, наприклад, модернізація офісної будівлі «bcmb» на вул. Сенкевича або концепція нової будівлі на перетині вулиць Яна Кілінського і Легіоново, яка передбачає закрити вісь огляду від ринкової площі Костюшко в сторону воріт палацу Браницьких. Як розповіли архітектори – при проектуванні готелю Esperanto найважливіше було ввести будівлю в забудову, що веде від ринкової площі Костюшко до бульварах Костялковского, відкриваючись для них. Це визначило овальну лінію фасаду. Рельєф корпусу будівлі, можливо, підсвідомо асоціюється з довоєнним готелем “Рітц”, хоча це не було нашою метою. Ми орієнтувалися на просту архітектурну форму, звертаючись до сусідніх монументальним будівель, ми хотіли, щоб це було публічне спорудження.

Перші два поверхи будівлі виконані з каменю, вище – з перлинно-білого клінкерної цегли Oslo фірми Röben, останній поверх оштукатурений. – найвищий поверх будівлі був додатково відведений назад, щоб не закривати вид на вежі собору на перехресті вулиць Легіоново та Склодовської – Кюрі, – додає архітектор Збіґнєв Баум. На об’єкті загальною площею понад 1500 м2 розташовані ресторан, стильний паб, конференц-зали, готель і бізнес-зона. У разі даного проекту, використання клінкерних матеріалів завершило дизайн і додало йому елегантності.

Програма BRICK-DESIGN® – це процес проектування і впровадження, результатом якого є клінкер, який реалізує індивідуальне, креативне бачення дизайнера і дозволяє створювати нестандартні фасадні рішення.

Відкрийте для себе унікальний архітектурний потенціал клінкерної продукції. Погляньте на вибрані еталонні об’єкти, для яких використовувалися клінкерну цеглу, черепиця або бруківка Röben.

Відеопрезентація фірми Röben, сучасних виробничих потужностей і процесу виробництва високоякісних клінкерних виробів. Також ознайомтеся з цікавими прикладами натхнення серії Design by Röben.

Важлива технічна інформація, як в якості світової, так і в якості розроблених інформаційних карт. Ми підготували її для підрядників дахів, фасадів, парканів чи малої архітектури навколо будинку.

Ми запрошуємо на навчання покрівлі, в якому беруть участь від кількох людей до кілька десятків людей, а навчальна частина триває два дні і зазвичай проходить в Академії покрівельного мистецтва в Жарах.

ЗААНТАЖИТИ АБО ПОДИВИТИСЬ КАТАЛОГИ