СКЛЯНИЙ ЗАМОК НА ВОДІ

“Поєднання облицювальної плитки товщиною всього 14 мм з системою теплоізоляції дозволяє побудувати тонку стіну без витрат на технічне обслуговування і одночасно відповідає всім вимогам безпеки і стандарту EnEV (Постанова про енергозбереження)” Проект: Дана Мальзан-Кнауер (Dana Malzahn-Knauer) – архітектор

У бранденбурзькому Ваттене, безпосередньо на кордоні з Мекленбургом-Предморьем і Польщею, берлінський архітектор Дана Мальзан-Кнауер створила ексклюзивний будинок відпочинку для себе і своєї сім’ї. Щоб спроектувати будівлю, яке є приватним оазисом, і створити баланс з великим складським приміщенням, що межує безпосередньо, дизайнер спроектував будинок як сучасний «водний замок» і розмістив його на невеликому острові, розташованому на штучному озері. Доступ до будинку можливий шляхом, який можна закрити, піднявши розвідний міст.

Будинок відпочинку, за задумом архітектора, повинен забезпечувати усамітнення, а з іншого боку, поєднуватися з зовнішніми зеленими зонами. Щоб оптимально об’єднати ці два аспекти, Дана Мальзан-Кнауер розробила два масивних цегляних куба, які з’єднані між собою заскленим соединителем і, таким чином, виглядають як захисні вежі на невеликому острові. В обох кубах розташовані спальні і санітарні кімнати. Скляний з’єднувач створює просторе житловий простір, їдальню з відкритою кухнею і видом на озеро і красиві пейзажі Uckermark.

Чтобы характер здания сочетался с уже существующей застройкой в городе, с самого начала было очевидно, что его фасад должен быть покрыт клинкером. Выбранные облицовочные плитки ручной формовки MOORBRAND, желтые, с песчаным напылением, с оттенком от фирмы Röben формируют интерьер стеклянных жилых помещений, подкупают своей структурой поверхности и цветом, а также встраивают здание в естественную среду. – Сочетание облицовочной плитки толщиной всего 14 мм с системой теплоизоляции позволяет построить тонкую стену без затрат на техническое обслуживание и одновременно соответствует всем требованиям безопасности и стандарту EnEV (Постановление об энергосбережении) – объясняет Дана Мальзан-Кнауэр. Благодаря соответствующему выбору фуги, которая приобретает светло-теплый оттенок, отмечается кустарный характер облицовочных плиток ручной формовки, уложенных в хаотичную кладку.

ЗААНТАЖИТИ АБО ПОДИВИТИСЬ КАТАЛОГИ