Röben Polska – це частина сімейного концерну, що виробляє будівельні матеріали вже більше 160 років. Заснований в середині XIX в. Фрісландскій цегельні заводи дали початок сучасної мережі заводів в Європі і Америці. У 1995 р до складу фірми з настільки багатими традиціями увійшли заводи в м Сьрода-Шльонська (Środa Śląska). Саме тут був створений найбільший і найсучасніший в Європі цегляно-черепичний завод Röben.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ, ЩО НАДИХАЄ

Успіх фірми Röben складається з багатьох елементів. З місцевих родовищ глини ми видобуваємо відмінна сировина для виробництва цегли, клінкерної плитки, черепиці та покрівельних аксесуарів. Ми поєднуємо цей натуральний керамічний матеріал на наших заводах з новітніми технологічними рішеннями і багаторічним досвідом.

Так створюються будівельні матеріали найвищої якості, які дозволяють втілити мрії майбутніх поколінь інвесторів про красивому і безпечному домі.

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ ПІД КОНТРОЛЕМ

Кращі технічні параметри, довговічність, естетичність і хороша ціна були об’єднані в логічне ціле і включені в унікальну лінію продуктів Röben.

Комп’ютерна система контролю якості стала невід’ємним елементом вдосконалення виробничих процесів, забезпечення високої якості пропонованих будівельних матеріалів.

Сьогодні фірма Röben володіє десятками заводів в Європі і США, з яких три розташовані в Польщі. Більш 160 років досвіду і високу якість продукції фірми Röben забезпечують її лідируючі позиції серед виробників будівельної кераміки.

Пропозиція включає в себе більше 1500 продуктів , в тому числі керамічну черепицю, клінкерна цегла і плитку, керамічні підлоги, клінкерна цегла для мощення, сходові системи і інші готові елементи. Численні призи і нагороди є виразом великого визнання серед клієнтів і активної діяльності фірми в інших сферах.

Найсучасніший цегляно-черепичний завод в Європі

Відкриття в Польщі другого цегельно-черепичної заводу. Завдяки оснащенню комп’ютерною системою контролю якості та високорівневою автоматизацією завод є найсучаснішою майданчиком по виробництву черепиці в Європі.

Початок діяльності в Польщі

Відкриття в Польщі другого цегельно-черепичної заводу. Завдяки оснащенню комп’ютерною системою контролю якості та високорівневою автоматизацією завод є найсучаснішою майданчиком по виробництву черепиці в Європі.

У 5 поколіннях до Ради директорів фірми входить Вільгельм Ренке Рёбен (Wilhelm Renke Röben)

У 1989 році як представник п’ятого покоління сім’ї Röben до Ради директорів фірми увійшов Вільгельм Ренке Рёбен (Wilhelm Renke Röben). Два роки по тому він став директором нової клінкерної фабрики в Merry Oaks (США).

Перша закордонна інвестиція

Через 20 років фірму очолив син Фрідріха Вільгельм Август Рёбен (Wilhelm August Röben). Успіхи на німецькому ринку спонукали молодого інвестора розвивати бізнес за межами країни. Придбання заводів з виробництва клінкерної цегли “Triangle Brick”, розташованих в Північній Кароліні (США), було першою іноземною інвестицією Вільгельма.

Zetel – Schweinnebrück і початок марки Röben

У 1900 році Бернард Фрідріх Рёбен (Bernhard Friedrich Röben) взяв в оренду у Августа Лау (August Lauw), свого тестя, цегельний завод в Zetel – Schweinebrück, який і дав початок фірмі Röben.

Перший завод Цегляного Короля

Витоки фірми Röben йдуть в XIX століття. У 1855 році Август Лау (August Lauw) заснував у фрізійском Бокхорне (Bockhorn) перший з восьми цегляних заводів, популярність яких забезпечило йому за короткий час прізвисько “Цегельний Король”.