КОРОЛІВСЬКИЙ СТАНДАРТ В ВАРШАВІ

Палац Прімасовскій об’єднує роботу багатьох поколінь архітекторів. Протягом століть він зазнав численних реконструкцій, продиктованим бурхливими історичними заворушеннями, повними злетів і падіннь

В результаті він поєднує в собі такі стилі, як бароко, класицизм і рококо. В даний час, після ретельної реконструкції і модернізації, він обслуговує найвибагливіших гостей Варшави в якості ексклюзивного п’ятизіркового готелю Bellotto.

Будівля Палацу Прімасовского є невід’ємним елементом Старого міста Варшави. Тому природним рішенням була його повна реконструкція після вересневої кампанії 1939 року. До війни він служив резиденцією багатьох різних організацій: Варшавського поліцейського управління, Комісії військового уряду, а в міжвоєнний період навіть Міністерства сільського господарства і аграрної реформи. Нарешті, він став філією відділу реєстрації актів цивільного стану, щоб служити багатьом поколінням жителів Варшави гарним пейзажем під час шлюбів. Сьогодні Палац Прімасовскій або фактично готель Bellotto, який знаходиться в ньому, створює розкішне притулок для туристів і гостей столиці, де вони можуть розслабитися, насолоджуючись прекрасним видом на Старе місто Варшави.

РОЗКІШ І ЕЛЕГАНТНІСТЬ


В даний час власником цієї однієї з найцінніших історичних резиденцій у Варшаві є Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. З ініціативи цієї компанії в Палаці Прімасовского був заснований готель Bellotto, який поряд з готелями Marriott, Bristol і Sheraton є одним з 13 п’ятизіркових готелів в столиці. Для нього характерні ексклюзивні інтер’єри, розкішні люкси і бездоганне розташування простору, в якому можна вільно організовувати елегантні банкети, зустрічі та конференції.

До послуг гостей 20 номерів і апартаментів найвищого стандарту, а також вісім відреставрованих палацових залів і старовинних цегляних льохів. У палацових інтер’єрах створюються: фільми, рекламні ролики, серіали і музичні кліпи. В готелі Bellotto в лівому крилі знаходиться кафе Miodowa Cafe, а в правому крилі – ресторан Focaccia Ristorante, що пропонує італійську кухню в сучасній інтерпретації. Реставрацію та оновлення історичної будівлі контролював реставратор. За його рекомендаціями, з використанням сучасних

ЗОВНІШНЯ ВІЗИТНА КАРТКА ПАЛАЦУ


На додаток до ретельної реставрації та перебудови інтер’єрів палацу були також оновлені фасад та покрівлю резиденції. Підготовкою плану реконструкції зовнішньої частини Палацу Прімасовского займалася архітектор Малгожата Цибульська-Маркс (Małgorzata Cybulska-Marks), яка, звертаючи увагу на найдрібніші деталі, спроектувала вражаючий фасад, який сьогодні радує відвідувачів. Відновлений фасад відображає історичне пишність палацу, більш того – не дивлячись на використання сучасних оздоблювальних матеріалів, він прекрасно поєднується з історичним простором Старого міста Варшави. Було надзвичайно важливо забезпечити таку покрівлю, естетика якої нагадувала б історичну черепицю, але в той же час відповідала б сучасним вимогам дизайну і конструкції. Всі ці ідеї втілила керамічна черепиця Bornholm фірми Röben, в природному червоному кольорі і в традиційній формі “S”.

Серед керамічних покриттів вона відрізняється відносно невеликою вагою, завдяки чому конструкція даху не перевантажена. Крім того, керамічна черепиця забезпечує довговічність і стійкість до несприятливих погодних умовами – сильним вітрам, злив і сильних морозів. Керамічний дах також протипожежні, що істотно впливає на безпеку гостей готелю, а також забезпечує дуже хорошу звукоізоляцію. Остання якість особливо важливо, враховуючи розташування готелю в самому центрі міста, де до пізнього вечора панує шум і гомін.

КОМФОРТ В ІСТОРИЧНИХ РАМКАХ


У разі готельних об’єктів, велика увага приділяється комфорту і безпеки гостей. Ось чому, поряд з цілим рядом зручностей всередині готелю – ліфтами, приміщеннями для інвалідів або сучасною системою протипожежного захисту – подбали також і про високоякісних оздоблювальних матеріалах. Керамічна черепиця, яка використовується під час реставрації, впливає не тільки на естетику будівлі, але і значно підвищує безпеку його використання. У нашій кліматичній зоні даху піддаються впливу найрізноманітніших температур, аномалій і екстремальних погодних умов. Покриття з керамічної черепиці Bornholm від фірми Röben не схильне до їх впливу через високу стійкості до відтавання і замерзання. Крім того, ця поверхня надзвичайно герметична, а втрати води в системі, які можуть виникнути в результаті сильних вітрів, легко можна буде усунути. Повністю оновлена ​​будівля створює для найвимогливіших гостей Варшави комфортне притулок, в якому вони можуть як розслабитися, так і реалізувати професійні цілі. Продумана і виконана до найдрібніших деталей концепція не збавляє історичної значущості резиденції, а лише підкреслює її класичні цінності. В результаті був створений розкішний, сучасний, оформлений за вищими стандартами об’єкт, який протягом десятиліть буде гармоніювати з історичним пейзажем варшавського Старого міста.

ЗААНТАЖИТИ АБО ПОДИВИТИСЬ КАТАЛОГИ